Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mostanában nagyon felkapott...

Mostanában nagyon felkapott lett az úgynevezett BB krém. Az pontosan micsoda?

Figyelt kérdés
Olyan mint az alapozó? Dm-ben, Rossmann-ban, egyéb drogériában láttam. Mostanság nagyjából minden 2. lánytól azt hallom, hogy BB krémet kér, kapott, használ, stb. De mégis mire lehet használni? Alapozó, vagy csak színezett hidratáló? 16/L

2014. jan. 1. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem mostanság lett divat, hanem már pár éve... most épp a CC krém megy...

Amúgy igen, kicsit olyan mint az alapozó, csak kevésbé fed és nem annyira nehéz. Természetesebbnek néz ki vele a bőröd, mint egy alapozóval. Van benne fényvédő is. Amúgy olaj alapú.

AZ alapozó és a színezett hidratáló között van valahol... :D

2014. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A BB krémeket eredetileg a plasztikai műtétek utáni hegek eltüntetésere találták ki. Tehát egy igazi BB krém olyan anyagokat is tartalmaz, ami segíti a sebgyógyulást és jót tesz a bőrnek, amellett, hogy elfed. Ez csak a jó minőségű (és ennek következtében drága) bb krémekre igaz. Én Missha márkájút használok, nem olcsó, de úgy tudom, hogy ez az elsők között volt és nem csak egy másolat. Nagyon meg vagyok vele elégedve és örülök, hogy nem egy maszk szerű alapozót kenek magamra minden nap.
2014. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van alkalmad próbáld ki. Garnier BB kréme nagyon jó, és inkább színezett hidratáló, tökéletesen fed és jobb a bőrnek mint az alapozó.
2014. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!