Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piecinget, hová szokás rakni?

A piecinget, hová szokás rakni?

Figyelt kérdés
orrban,száj,stb...és fájdalmas-e
2009. nov. 29. 10:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csajoknak általában az orrukba van. Fiúknak pedig a szemöldökükbe. Fáj, igen.
2009. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem szokás sehova.
2009. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szokás már mindenhova,ahova akarod. Persze,hogy fáj.
2009. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bárhova lehet: köldök, orr, száj, nyelv, szemöldök, intim terület... Mondjuk hallottam olyat, hogy ha egy fiúnak a bal fülében van testékszer az azt jelenti, hogy homokos és így üzen a többi homokosnak :D De ez szerintem csak handa-banda. Bárhova lehet csináltatni, oda, ahova csak akarsz. Bár attól függetlenül, hogy ma már mindenkinek van, szerintem kezd kimenni a divatból. Ráadásul tök bonyolult viselni. Nekem az orr-,száj piercingem miatt nehezen ment az arctisztítás és a törülköző is rendszeresen beleakadt a piercingekbe, amit csak segítséggel lehet kigobózni.... Pfff. És aki azt mondja, hogy nem fáj a testékszer-szuratás, a hazudik, igenis fáj. Jó nem egy csonttörés, de azért fájdalmas. Meg nem mindegy, hogy hol csináltatod.
2009. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem van kettő és egyik se fájt.szóval ez hülyeség h az hazudik aki azt mondja h nemfájt..

köldök van meg monroe nekem:]

és most lesz majd egy septum.

2009. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Köldök,orr,nekem volt mindekttő,mindegyiket magamnak fúrtám,és egyáltalán nem fájt:)
2009. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy egy orrpiercing nem fáj, de egy intim piercingre nekem senki ne mondja, hogy nem fájdalmas :) Szemöldök pc színtén elég kellemetlen. Saját tapasztalat. Igen van különbség két testrész között. Pl.: nyel pc (nekem van) írtóra fáj, kivéve, ha ráfújnak egy tonna lidokaint. Én az egyik (első) nyelv-piercingemnél nem kértem fájdalomcsillapítót és a könnyem kicsordult, annyira fájt. A másodiknál már kértem lidokaint és az nem is fájt annyira, de így is elég kellemetlen érzés volt. Az orromba én is magamnak csináltam, és fájt, de közelébe se ér egy égési sérülés fájdalmainak, de attól még fájt, persze van különbség fájdalom és fájdalom között, és mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de én akkor is kijelentem, hogy nekem majdnem az összes pc szuratásom fájt. Akkor kb 2 éve csináltattam a fülporcba egy testékszert, hát az se volt túl kellemes, de igazából olyan rövid ideig csinálják, kb egy-két pillanat, hogy aztán már színte nem is lehet emlékezni, hogy milyen volt. A száj pc-m le volt lidokainozva, szóval arról nem tudok nyilatkozni, épphogy csípett egy picit, de nem nagyon fájt. Mindez attól függ, hogy ki a Piercer-ed, mert van, aki spórol a lidokain-on, van aki ráfúj egy egész flakonnal, ha annyit kérsz. Van aki egy pillanat alatt megcsinálja és van aki elpepecsel vele van 5 percet. Az első nyelv pc-met egy gyakornok csinálta és vagy 5-6 percig csinálta, nem volt valami jó élmény. De ezen a fájdalom dolgon tényleg nem érdemes vitatkozni, mert mindenki máshogy van vele...
2009. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg piercingem van és egyik sem fájt. Az intim sem. Nem mindegy, kivel csináltatod.
2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem orrpc-m fájt... nem lőtték, szúrták.

ajakpc-k nem vészesek, pedig nem volt érzéstelenitve.

most lesz majd a mellkasomban is. :)


de a legtöbb divatmaca a köldökébe, az orrába és a szája fölé (monroe) szurat... ez a trend... -.-

2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem köldökbe van és egyáltalán nem fáj, meg sem éreztem:)
2009. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!