Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illene személyesen elmenni a...

Illene személyesen elmenni a kozmetikushoz és bejelentkezni? Vagy jó telefonon is?

Figyelt kérdés

őszintén szólva nem szoktam járni,csak mivel a szalagavatómra magam nem tudom megcsinálni a sminkem így most rászánnám magam.

illetve lenne még vmi ami aggaszt, bár a bőröm nem csúnya de egy kis alapozó szerintem mindenképp szükséges lenne, tudni fogja a kozmetikus h milyen való a bőrömre? mert korábban hiába vettem minőségit ,pár hazsnálat után rájöttem h hiába egyezik a színe is a bőrömmel, pár óra után nagyon csúnyán átfénylik,zsírosan és ezt szeretném elkerülni...


2014. jan. 4. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha telefonon jelentkezel be az is teljesen jó. És meg kéne kérdezned, hogy foglalkozik-e sminkeléssel (mert ugye nem sminkes) és hogy neked kell vinned alapozót vagy ő tudni fogja milyen való való neked. Szóval nyugodtan kérdezz meg majd tőle mindent a telefonban.
2014. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telefonon is be lehet jelentkezni, én is úgy tettem elsőre is. Meglepődtem, mert nem vette fel a telefont, de gondoltam dolgozik. Aztán nem sokkal később visszahívott, hogy keresték erről a számról. Teljesen ledöbbentem, nem gondoltam volna, hogy majd visszahív. Szóval teljesen jó így is.


Egyébként, mint szakember, tudni fogja, hogy milyen típusú alapozó kell a bőrödre, hiszen ránézésre meg fogja tudni mondani, hogy a te bőröd zsíros, pattanásos, rozaceás, víz vagy zsírhiányos stb. Viszont inkább kérdezz rá, hogy vigyél-e valamit, nehogy ott derüljön ki, hogy neked kellett volna gondoskodni valamiről.

2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) nagyon hasznos válaszok voltak:)
2014. jan. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!