Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikushoz telefonon...

A kozmetikushoz telefonon kell bejelentkezni vagy menjek be és szóljak neki? Illetv, hogy mondjam el, hogy mit szeretnék? (lent) akinek kicsit több ideje van írna privátot?

Figyelt kérdés

Most megyek először kozmetikushoz..arckezelést szeretnék csinálni azaz eltüntetni a mitesszereimet a homlokomról és az orromról..barátnőm azt mondta neki 2000 ft-ért csinálja meg.illetve szemöldök és bajusz szedést szeretnék..csak nem tudom komolyan félek beszélni is mivel még nem voltam meg stb..=//

14/L


2012. márc. 13. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mondhatni törzs vendég vagyok a kozmetikusomnál. :D

Először szüleim kértek nekem egy időpontot, azóta én mindig telefonon kérek. Nekem is 2000 Ft. :D

Ha kaptál névjegy kártyát, akkor szerintem nyugodtan felhívhatod. :)

17/F

2012. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van telefonszámod akkor felhívhatod. Bemutatkozol, elmondod, hogy barátnődtől kaptad a telefonszámot és, hogy mit szeretnél. Ezután megkérdezed, hogy van-e olyan időpont amikor tud fogadni.

Ha nincs tel számod akkor beballagsz a kozmetikába, elmondod kit keresel (ha többen lennének ott). És ugyanúgy bemutatkozol, elmondod a gondod és kérsz egy időpontot.


Én személy szerint mindig személyesen megyek be és úgy kérek időpontot. :-)

2012. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!