Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet tudni a tartós...

Mit lehet tudni a tartós kozmetikai tetoválásról? Esztergomban vagy környékén van-e olyan hely, ahol ilyet csinálnak?

Figyelt kérdés
Engem a testfestés érdekel (henna). Hallottam, hogy van olyan tetoválás, ami akár 5 évig is megmarad. Viszont nem minden helyen tetoválnak testre. Valódi tetkót nem szeretnék, mert nem akarom egész életemben viselni. Esetleg tudtok árakat mondani?
2008. júl. 15. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Árakat ilyesmit nemtok. A henna kb 4hétig marad rajta a bőrön, de a vége felé már nagyon fakó. Kozmetikai tetoválás a szemöldök tetoválás, szájkontúr, szemkontúr, ezek 2-3-5évig tartanak, függ a bőrtől, meg h h reagál a festékanyag. Ha más testrészedre szeretnél tetoválást, akkor vagy henna vagy rendes tetoválás. Kozmetikai tetoválást bizonyos kozmetikusok, vagy kozmetikusoknál csinálnak(nem minden kozmetikus). Nemtudom hogy hova szeretnél tetoválást, nekem pl az ágyékomnál van, csípőnadrágból épp hogy kilátszik, nem bántam meg mert ha nem akarom h látszódjon eltudom takarni. Direkt ezért is rakattam oda.
2008. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!