Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szemüvegek divatosak?

Melyik szemüvegek divatosak?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy szemüveg kell nekem, és ha már egyszer beruházok rá, szeretnék valami divatos keretet választani, de azért nem horribilis áron. Tudnátok segíteni?

17/L


2014. jan. 7. 21:50
 1/3 gelazso ***** válasza:
mi az a divat? neked tetszen ílletve te tetszél magadnak.
2014. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg ami jol all, nem ami markas. Sokszor a 'noname' all jobban :). Nekem Vogue keretem van [link] Ilyen :) Mindenhez jol illik. :D De azt valasztod amelyik neked tetszik :D
2014. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenképpen olyan szemüvegkeretet válassz, ami illik az arcodhoz. Hiába divatosak most a nagy SZTK-keretes szemüvegek, ha neked nem áll jól, akkor nem fogsz jól kinézni vele. Én azt javaslom, hogy menj be egy optikába és próbálgass fel mindenféle típust: fémkereteset, műanyagkereteset, keret nélkülit, alul damilosat, stb. Formák tekintetében is nézz meg többet.


Nagyon fontos, hogy kényelmes (ne nyomja az orrnyergedet és a szára sem a füled mögötti részt) legyen és jól kiláss belőle.

2014. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!