Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olvaso szemüveg kellene nekem...

Olvaso szemüveg kellene nekem de félek hogy kinevetnek az osztálytársaim milyen szemüvegek divatosak amik majdnme mindenkinek jol állnak? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és nagyon sokt gépezek és romlik fokozatosan a szemem imádok olvasni de nem non látom már abetűket régen nagyon rossz volt a szemem de szemüveges voltam és helyre jött

és most vennem kellene lehet délután veszek egyet de enm biztos félek kinevetnek

segitsetek


2009. szept. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat választasz, ami "trendi" (ebben segítenek a bolti eladók neked), akkor a szemüveg akár nagyon szexi is lehet! :) Sok nő azért hord ilyet (sima üveggel, nem dioptriással), mert egyszerűen jól áll nekik, és szeretik.


Kérd ki az aladó véleményét, hogy a Te arcodhoz melyik állna jól, mert mindenkinek más áll jól, azt így látatlanban mi nem tudjuk Neked megmondani.

2009. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Ne vegyél mindenféle kínais cuccot. Ha már rászánod magad, akkor menj el egy optikába, ahol végeznek szemvizsgálatot is, vagy szemészetre, és nézesd meg a szemed. Hasraütésszerűen szemüveget venni nagyon nagy butaság, főleg ennyi idősen. Egyáltalán nem ciki szemüvegesnek lenni, én is az vagyok... És soha senki nem cikizett ki érte. Egy normális optikusnál meg egyébként is adnak tanácsot, hogy mi áll jól, és mi nem.
2009. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szemüveg öltöztet! Nagyon jól tud állni, és okosabbnak, határozottabbnak és csinosabbnak mutat.

Addig próbálgass, míg megtalálod a tökéleteset. Nem baj, ha 5-ször kell elmenni. Kortársaddal menj, és öltözz fel hozzá rendesen, jó frizurával, úgy próbálj! Megéri a ráfordított időt!

Barátnővel! Anya ezt nem bírja idegekkel. Ha van 3 db, amit el tudsz fogadni, akkor vidd anyut.

Ha hunyorogsz, pislogsz, nem látsz, sokkal nevetségesebb vagy mint egy trendi szemüvegben. Be is ráncosodhat az orrod!

Nem mondod, hogy az osztályban egy gyerek se hord szemüveget?!

Persze, mindenki nevet majd, ha meglát. Nem kinevetnek, csak vicces nekik, mert szokatlan. Szeretnek, nyugi. E miatt nem fognak dobni. A lányunk könyörög egy 0 dioptriásért, mert jól állna neki.

2009. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,ne vegyél Tescós gagyi kínai olvasószemüveget,mert az csak rontja a szemedet.Menj el optikushoz aki beméri milyen szemüveg kell a szemedhez.(nem csak a dioptriára gondolok)

Én is féltem gyerekkoromban,hogy kinevetnek ha felveszem a szemüvegemet.Így sokáig nem is hordtam,ezért romlott a látásom, ráadásul a táblát sem láttam,és emiatt nagyon sok rossz jegyet kaptam.

Akkoriban,tényleg elég ronda szemüvegek voltak,de most már többségük divatos,sőt maga a szemüvegviselet is divatos dolog!

2009. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!