Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok körömnyomdát venni...

Hol tudok körömnyomdát venni és mennyiért?

Figyelt kérdés

Eddig csak neten láttam, de rendelni viszont nem szeretnék... KÖSZI

Esetleg Pesti cím?


2009. nov. 30. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
én a Pólusba vettem... hát attol függ mennyibe kerül, hogy mekkora készletet akarsz, hány lakkal, hány koronggal...
2009. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rossmannos Essence márkának is van.
2009. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár lakkom és pár korongom is a készlethez, és ha szeretnéd eladnám neked! Ha érdekel írok részleteket!
2009. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.koromnyomda.hu

Itt nem csak netes rendelést lehet. Én felhívtam az "üzletet", hogy vannak-e azok a dolgok amit kinéztem a neten, hogy tetszik nekem, pár nap múlva bementem (Pesterzsébet, Kéreg utca 5. a címük) és kiválasztottam amit akartam. Volt rengeteg mintalemez, én végignéztem őket, mert élőben mégis más, mint a képen. (Viszont nem mindent tartanak az üzletben, ami a honlapon van, ezért érdemes előbb felhívni őket... Nekem is várnom kellett pár napot, mire megjött az új készlet, és csak utána mentem be.)

Itt a készletek többféle árban vannak, attól függ mi van benne. Egy mintalemez 1500 Ft. Én nekem mindennel együtt elég drága lett az összköltség (egy készlet, egy körömlakk, egy mintalemez tartó és két mintalemez majdnem 10ezer forint lett), szval szerintem nézz körül piacon, százforintos boltban (errefelé mindkét helyen láttam már!), ott szerintem sokkal olcsóbb egy készlet, és ha kell még minta, akkor vegyél mintalemezt.

Bocsi hogy hosszú voltam.

2009. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Közben találtam egyet a teszveszen. Ami új, csak kipróbálva lett, úgyh rá is vetettem magam. :-)
2009. dec. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!