Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömnyomdát hol lehet venni...

Körömnyomdát hol lehet venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt vettem 1 hónapja, van többféle :


[link]

2009. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az előző válaszadótól kérdezem hol vetted?
2009. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossmann--> Essence 1000ft
2010. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

én 490 Ft-ért vettem, el sem akartam hinni, hogy tényleg annyiba kerül. Ez a kis csomag tartalmazott: egy nyomdát, egy lehúzót, és egy korongot amin a minták vannak.


gondoltam ennyi pénzt megér hogy kipróbáljam, mert szerettem volna ilyet, de kicsit drágának tartottam. de mikor megláttam az árát meg kellett vennem!


és egyébként bevált! rendes hagyományos körömlakkal tudtam használni, tök szuperül működik!!! imádom!!! :)


bár amikor először megpróbáltam nem akart sikerülni. olvastam hogy első pár alkalommal lehet hogy elbénázza az ember de hogy 12-edszerre is? :D aztán utána olvastam és valahol írta, hogy a mintakorongon van egy vékony réteg fólia és azt kell lehúzni a használat előtt....néztem néztem, hát mondom ezen tuti nincs, de volt :D leszedtem és simán elsőre sikerült! úgyhogy csak ajánlani tudom!


győben vettem a baross úton kell végig menni és a T-mobilnálbalra menni és ott az utcában van egy ilyen kis mindenes bolt. (csak véletlenül tértem be oda, egészen mást kerestem).


jó körömnyomdázást mindenkinek! nekem bevált és még olcsó is volt :o)

2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát akkor te elég jól jártál hogy ilyen olcsón vetted:O sajnos én szegedi vagyok://:(

2010. szept. 8. 17:09
 6/7 Nocciola válasza:
Én 240 Ft-ért vettem:)
2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hol vetted annyiért?? :o
2014. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!