Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen pudert vegyek a folyeko...

Milyen pudert vegyek a folyekony alapozomra?

Figyelt kérdés
Kezdo vagyok a sminkelesben fuggetlen atzol hogy nem vagyok mar tini kamasz.....16evesen smonkeltem magam utoljara ez kb 1 eves folyamat volt es azota ez kimaradt az eletembol. Most annyi lenne a kerdesem hogy milyen pudert vegyek es hogy mennyit rakjak ra? Ezt a folyekony alapozot vettem esdig de ez nekem nagyon jo mindenteren. ESSENCE ALL ABPUT MATT 10 ES. csak olvastam h kell ra alapozo de meg is milyen mennyi?
2014. jan. 11. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibaert de telorol irtam es nem volt kedvem visszaolvasni.
2014. jan. 11. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy alapozóra érdemes kicsit nagyobb összeget fordítani, ugyanis ez közvetlenül érintkezik a bőröddel, és nem mindegy, hogy milyen minőségű összetevőket tartalmaz. Az Essence alsó kategóriás márka, és bár vannak jó kis termékeik, az alapozómat biztos nem tőlük venném. A minimum a Rimmel London, a Maybelline és a Manhattan, de még ezek is alsó kategóriások, kezdésnek azért nem rosszak. Ha zsíros a bőröd, ajánlom a Rimmel Stay Matt púderét, régen nekem is ilyen volt, kategóriáján belül nem egy rossz termék. A púdert kétféle képpen lehet felvinni: ütögető mozdulatokkal púder puffni segítségével, de utána érdemes egy púderecsettel átsöprögetni, hogy a felesleges szemcsék lepotyogjanak. Felviheted simán púderecset segítségével is az említett söprögető mozdulatokkal, de így vékonyabb púderréteget kapsz. Ha gyorsan zsírosodik a bőröd, én inkább maradnék a puffnis megoldásnál. Sokat tenni viszont nem szabad, mert összecsomósodhat és természetellenes lesz a hatása. Éppen csak mártsd a púderbe az ecsetet vagy a puffnit.

Üdv, egy kozmetikus tanuló

2014. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Sok sikert a szakmadban a kesobbiekben :)
2014. jan. 11. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem vennék alapozót az Essence-től, bár a többi termékét szeretem (még a szempillaspirálokat leszámítva, azok szörnyűek). A Max Factortól szinte az összeset próbáltam, mindegyik nagyon jó, ezek tudom ajánlani. Púderből most Essence áttetsző porpúdert használtam, szerintem nem volt rossz. Most áttérek a Max Factor Creme Puffomra, ez is tök jó, ennek fedése is van, de illatosított és ez nem tetszik benne. A köv. nekem is valszeg a Rimmel Stay Matte lesz, amit kipróbálok, azt sokan dicsérik. Én mindig púderecsettel viszem fel, azok a kis szivacsok szerintem használhatatlanok, amiket a púderekhez adnak. Azt neked kell kikísérletezni, hogy mennyi púdert viszel fel. Én T-zónába picit többet szoktam, mert ott zsíros a bőröm, máshova meg minimálisat.
2014. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2014. jan. 12. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A Rimmel Stay Matt nagyon jól bevált nekem,jók a színei,mattít,sokáig fennmarad,de nem látszik meg,szépen fed,és az ára is elég jó:)
2014. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!