Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A BB krém is ugyanúgy károsítj...

A BB krém is ugyanúgy károsítja, öregíti az arcbőrt mint az alapozó?

Figyelt kérdés
A jobb minőségű termékekre gondolok pl. Garnier BBkrém - Maybelline alapozó
2014. jan. 11. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A Garnier és a Maybelline nagyon nagyon messze van a jó minőségű termékektől.


A kérdésedre pedig itt leled a választ:

[link]

2014. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha este nem mosod le, akkor igen.
2014. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erősen túldramatizálják az alapozó károsságát is. Persze, jót nem tesz, meg biztos előbb öregszik tőle a bőr, de ha mellette jól ápolod, rendszeresen tisztítod és krémezed, akkor nem fog tönkremenni egy jobb alapozótól. Nem fogsz 30 évesen 60-nak kinézni, az biztos. Én 8-9 éve használok alapozót, 25 éves leszek és nincs egy darab ráncom sem. Használtam BB krémet, CC krémet is, szerintem semmi különbség köztük és egy enyhébb fedésű alapozó közt. Én most Max Factor CC-t használok+keverek hozzá kevés fehér alapozót, mert nincs olyan termék a drogériákban, ami nekem elég világos. Ezzel teljesen jól elvagyok, minimális a fedése, nem maszkszerű.

A legfontosabb tényleg az, hogy rendesen lemosd este, vagy amikor hazamész délután. Én letörlöm először sminklemosó kendővel, ez a 99%-át leszedi, majd arclemosó zselével átmosom az arcom és hidratálom utána, meg szemkörnyékápolót használok.

2014. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!