Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Nina Ricci Nina parfüm...

A Nina Ricci Nina parfüm valóban nem tartós? Lehet kapni EdP-ben is?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam hogy nem tartós az illata. Ma befújtam magam a Douglasban és sokáig éreztem az illatát. Csak elfelejtettem megnézni, hogy edt vagy edp. Mindenhol edt lehet szinte csak kapni. Egyáltalán van belőle EDp? Légyszi írjon aki használta már. Köszi!
2009. dec. 2. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Premier Jourt használom, ez parfüm. És tényleg nem a legtartósabb illatok közé tartozik. Persze vannak ennél még kevésbé tartósak, ilyen nálam pl. a Bvulgari.
2009. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ninám és tényleg nem tartós az illata,pedig imádom,de így ennyi pénzért nem éri meg szerintem.
2009. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, sokan mondják, hogy hamar elmegy az illata, de rajtam nagyon tartós. Mondjuk ez függ a bőrtípusodtól is. Egyébként úgy tudom, csak EDT van belőle.
2010. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!