Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen csizmátok van és hol...

Milyen csizmátok van és hol vettétek (én is vennék, de nem találok)?

Figyelt kérdés
annyi jó csizmátok látok nap mint nap nőkön, de én már megjártam minden plázát pesten és nem találok. megmutatnátok nektek milyen van és hol vettétek? hátha látok jó ötleteket. köszi!
2009. dec. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm nekem tavaly western csizmám volt barna szinü 8cmm-es sarokkal ezt egy sima cipő boltban vettem 7000ért

Idén pedig fehér eszkimo szinű csizmát vettem a deicmanból 7000ért

2009. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
deichmannban vettem két magassarkú csizmát,egy feketét,meg egy fehéret ,meg a kínaiban egy lapos talpút,mert az meg kényelmes.
2009. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima cipősboltban vettem 9000ért fekete magasszárú csizmát, van rajta pár ilyen csatféleség. Lefényképezem , és talán még ma (de holnapra biztos) h belinkelem.
2009. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
idén a deichmannaban vannak jók
2009. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!