Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruza belement a szemembe...

Szemceruza belement a szemembe, egy napja csíp, és kissé bedagadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Borogatom. Már nem csíp annyira, mint tegnap csípett, viszont egy nagyon kicsit bevan dagadva (nem látszik, csak közelről, szal tényleg kicsit csak) és ha megnyomom, kicsit kemény és enyhén piros. Jobb,mint tegnap, de mit csináljak? Félek,hogy romlani fog a szemem(szemüveges vagyok) vagy ilyesmi.

15l



2014. jan. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt itt mi meg tudjuk mondani?

Menj orvoshoz vele!!!!

2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)))))))))))))))-.-
2014. jan. 22. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Én is böktem már bele a szemembe szemcerkával ,de pár percig könnyezett és annyi. Minimum a suliorvoshoz nézz be ha olyan (a miénkhez sokszor megyünk ilyesmiért)
2014. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a szemceruzát, lehet allergiás vagy rá. Szerintem ne borogasd, semmi értelme. Viszont gyanakodnék, hogy nem a ceruzától van a piros folt, vagy mindkét szemed ilyen? Ha nem múlik el 3 nap alatt, akkor szemorvos.
2014. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több mint két éve használom, eddig semmi baj nem volt vele.. és csak a jobb szemem
2014. jan. 23. 13:20
 6/6 anonim válasza:
Szia! a csípés azóta elmúlt?
2021. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!