Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az a gond, hogy ha felkenem a...

Az a gond, hogy ha felkenem a szájfényt 10perc mulva nyoma sincs : D nincs olyan ami kicsit tovább tart? : D

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Miss Sporty-t vettem, átlátszó, hosszúkás, hasonló tubusban van, mint a szempillaspirálok. Olyan 1000 Ft körül vettem, még régebben, nem tudom, most mennyibe kerülhet, de az nem "kopott" le hamar:)
2009. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Loreal Glam Shine-ja,vagy Manhattan kétvégűje,na azt én szappannal mostam le,nem vicc
2009. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is ilyen vagyok. Mindig lenyalom.. Az luxus, hogy 3000 Ft-os szájfényeket hetente veszek! Szóval ami nekem bevált, az a Labello-nak a fényes hatású ajakápolója. Tuti! Azt nyalhatom..! És tök jól csillog! Próbáld ki a kedvemért!
2009. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem Glam shine van és 10perc mulva lejön...:D vicces:D amúgy oké kipróbálom:)
2009. dec. 17. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, megkérdezhetném, mi a pontos neve a Labello-nak? Melyik az a fényes hatású? :)
2009. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a Dragon Fruit volt a legtutibb, vagyis még mindig az, most is azt használom. Az illata is olyan jóóóóóóó. és ez legalább ápol is. Remélem a rózsaszín bejön Nektek, mert ez az!!!
2009. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Ja!! Légyszi írjátok már majd le, hogy jó tippet adtam e!! De nem ám lefikázzátok, közben meg sutyiban azt használjátok :-))
2009. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma vettem olyan Labello-t. Tényleg nagyon finom illata van, és a színe is nagyon szép, köszi a tippet! :D :)
2009. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!