Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kontaktlencséhez milyen...

Kontaktlencséhez milyen sminklemosót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat ami lehozza a sminket a szememről rendesen.
2014. jan. 23. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rival de Loop kétfázisú sminklemosó, Rossmannban kapható
2014. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először úgyis kiveszed a lencsét, nem? tökmindegy. Amúgy én a rózsaszín Bioderma micellás vizét használom szemre, mert nagyon érzékeny a szemem. De a sima Baleás szemfestéklemosó sem bántotta. De az nem hozza le a vízálló sminket.
2014. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy mért fontos a kontaktlencse a kérdésben, én mindig kiveszem, mielőtt lemosom a sminket, így tutira nem kerül majd a lencsére:)
2014. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En sem veszem ki mielott lemosnam a sminkem:) Garnier micellas vizet hasznalom, 1600-ert vettem a Dm-ben es 400 ml:) ajanlom, mindent lehoz az arcrol, a szemrol, es az ajkakrol :)
2014. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, Garniernél maradtam (kétfázisúnál) amiben nincs se parabén, se alkohol stb... amúgy nem veszem ki a lencsét mielőtt tisztítom a sminkemet... Ment a zöld kéz mindenkinek!
2014. jan. 29. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed ki? Állandó lencséd van amit egyszer beteszel aztán egy hónap múlva kiveszed és kidobod vagy olyan, amit minden este ki kell venni? Mert, ha olyan, akkor először ki KELL venni, csak utána szabad lenosni a sminket
2016. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!