Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gennyesedik a helix...

Miért gennyesedik a helix piercingem?

Figyelt kérdés

Három helix piercingem van,már több hónapja. Az egyik gennyezni kezdett. Reggel vettem észre,amikor letöröltem róla a szennyeződést egy vizes zsepivel. Eddig semmi baja nem volt,soha nem fájt,semmi. Mitől fertőződhetett el? Hogy kezeljem?

Illetve mit csinálhatnék az ékszer mellett lévő "dudorokkal"? Tetran kenőcsőt próbáltam,nem használt. Tengeri sós oldattal kenegetem,nap,mint nap,de nem sokat ér. (A piercer mondta,hogy jó lesz rá.)

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2014. jan. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az Octeniseptet ajánlanám rá:)
2014. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképpen kipróbálom! :)
2014. jan. 25. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanezzel a problémával kűzdök, most a betadine-t fogom kipróbálni. amúgy ki a piercered?
2014. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rizs a beceneve. :)
2014. jan. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!