Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon érzékeny arcbőrre yves...

Nagyon érzékeny arcbőrre yves rocher vagy clinique smink termékeket használjak inkább? Ha van valakinek hasonlóan száraz, mindenre érzékeny arcbőrre, megosztaná tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Yves Rocher sminkből eddig csak egy púdert vagy pirosítót használtam, nem is tudom, hogy mi volt már, de pattanásos lett tőle a bőröm. Egyébként nagyon szeretem a kézkrémeit, a tusfürdőit és az egyik samponját. A Clinique több termékét használom (krém, alapozó, púder) de attól még soha semmi bajom nem volt.
2014. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sampont veszek az yves r-től, de akkor arcápolási termékeket nem merek. Jó lesz a clinique, annak már próbáltam szemceruzáját.:)
2014. jan. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!