Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek már kéne sminkelne...

Szerintetek már kéne sminkelnem magamat? és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány (egyértelműen)hosszú barna haj, világos bőrszín,barna szem, és nem vagyok valami vékony :))

2014. jan. 26. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Mennyire vagy dagatt?
2014. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én kérdezek te csak válaszolj!!

nem ez volt a kérdés és nem azt mondtam hogy"dagadt vagyok "

de nem is vagyok vékony.

2014. jan. 26. 12:54
 3/10 anonim válasza:
Aki szép, az smink nélkül is az. Ki nem állhatom a mázolt fejű nőket.
2014. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te tudod, hogy szeretnél-e sminkelni vagy sem :) De ha szeretnéd szerintem elég egy szempillaspirál,alapozó ha sok a bőrhibád, de ha nincs sok elég egy korrektor, esetleg szemceruza :) Remélem segíthettem.
2014. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 evesen nem kellene napi szinten. Alapozot aztan semmikepp. Maximum neha a szemet ki lehet festeni diszkreten, de tobb nem kell. A ferfiak amugy sem szeretik a tobb kilo mazat es vakolatot.
2014. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod:) ha szeretnél sminkelni, akkor lightosabban sminkelhetsz, ha nem, akkor ne sminkelj. Nincs ilyen alapszabály, hogy "márpedig 15 éves kortól sminkelni kell".
2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
abból, hogy 15 éves vagy miért egyértelmű, hogy hosszú barna hajad van?
2014. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányra írta,hogy egyértelmű,nehogy leb.z.zzuk...:DD Amúgy ha akarod nyugodtan sminkelj.Feltételezem ennyi idősen nincsenek komoly bőrhibáid,egy BB krémet ajánlhatok.Spirál,barna szemcerka sem durva ennyi idősen,vmi szájfénnyel,de a te korodban nyugodtan mehet egy vékonyabb tusvonal is.Esetleg pirosító ha sápadt vagy,meg egy korrektor ha a szemed karikás.
2014. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alkalomra esetleg ceruza, spirál, szájfény, bőrhibákra alapozó. Ennyi idősen én max. korrektort és púdert használnék minden napra.
2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7.válaszoló _ az a egyértelmű hogy lány vagyok! :D xd
2014. jan. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!