Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki/égő ha nem...

Szerintetek ciki/égő ha nem sminkelem magam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval én 13 vagyok és lány . Az osztályban minden lány sminkeli magát én pedig nem , meg még a szemöldökömet sem szedtem ki meg minden és ők ezért csúfolnak. Pedig 1 az hogy nem tudom magam sminkelni, 2 az utálom amikor olyan vastag rúzs púder meg tudom is én hogy még mi van rajtuk. Szerintetek ciki? Vagy égő ? Vagy így jó ahogy van?
2014. jan. 26. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát, én 14 éves vagyok és én is kihúzom a szemem szemceruzával/tussal meg használok spirált is... de az egész 8-os évfolyamból még kb. 6 lány van aki sminkeli magát, de soha nem cikiztünk azért senkit, mert ő nem teszi

nem is értem, csak a mi iskolánkban nem divat mások cikizése, vagy csak nálunk mindenki törődik a maga dolgával... mind1 is semmi gáz nincs benne, én se tenném de nem mivel így én jobban érzem magam miért ne? :) viszont ha te tökéletesen megvagy anélkül akkor meg nem látom semmi értelmét..

2014. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem ciki. fogadd el hogy a te korosztályodban "menő" egymás cikizése minden kis apró dologgal még akkor is ha semmi alapja nincs. legalább te normális vagy:)
2014. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miből áll a sportsmink?

Csak mert én, mint 20 éves, sportolni igencsak szerető lány, a sportsmink kifejezést nem tudom értelmezni. Sporthoz nem használunk sminket.

2014. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem vízálló sminkre gondolnak:D
2014. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem isk kell még 13 évesen sminkelni. A többiek sem igen tudják, hogy mit hogyan érdemes használni. Arról nem is beszélve, ha emellé nem ápolják, tisztítják rendszeresen a bőrüket, 30 éves korukra úgy fognak kinézni, mint egy 50 éves.


Én is alig sminkelem magam a hétköznapokra, mert tök fölösleges. Pedig 18 éves vagyok. Általában a szemöldökömet megigazítom (muszáj, mert eredetileg is hiányos), korrektor, szempillaspirál és ajakápoló. Minek ennél több?! Iskolába járok, nem divatbemutatóra. :)

Persze, szeretek sminkelni, meg minden, de egy átlagos hétköznapra szerintem fölösleges nagyon kisminkelni magam.

2014. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 évesen egyáltalán nem kell... És szerintem ők sem tudják magukat sminkelni.
2014. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!