Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülgyűrű, könnyen el lehet...

Fülgyűrű, könnyen el lehet hagyni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a fülgyűrűk, már régóta szeretnék is egyet viszont félek hogy könnyen el lehet hagyni mert ugye nem rögzíthető a fülhöz.Egy sima egyszerű fém fülgyűrűt akarok, nem láncosat meg ilyeneket... pl: [link]

viszont tudom hogy van olyan amit olyan mint egy fülbevaló, ki kell lövetni a fület hozzá ez viszont már a piercing kategóriába esik.Nem nagyon szeretnék ehhez még pluszba fület lövetni ráadásul porcba ami állítólag jobban fáj.Ezért szeretném a tapasztalatokat kérni hogy mennyire stabilan áll egy ilyen sima fülgyűrű a fülön.Nehogy megvegyem aztán meg el is hagyom rögtön.

20/l



2014. jan. 27. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ a fül alajától is. Ha benne alszol, akkor kieshet, de egyébként nem fog.
2014. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Függ a gyűrűtől is és a füledtől is. De ha hordani kezded úgyis érzed, hogy hol passzol legjobban a füledre és honnan nem esik le.
2014. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ahogy felteszed, megnézed, hogy/hol tetszik legjobban, utána összenyomod, de csak annyira, hogy ne fájjon, de le se tudd húzni fájdalommentesen. Így ha ki is rántod, megérzed :)


Én még sose hagytam el kirántani is egyszer sikerült, mikor beakadt egy csipkefelsőmbe vetkőzéskor... megéreztem :)

2014. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már elhagytam egyet, és pont a kedvencemet.

Jó, nem voltam éppen józan, de akkor is. Elég kemény fémből volt, nem tudtam olyan erősen összenyomni, hosszú a hajam, össze akartam fogni, beleakadt, és kész volt a baj. Egyébként ha figyelsz rá, meg tényleg jól rászorítod, akkor nem esik ki, vagy legalábbis észreveszed.

2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég könnyen elhagyhatóak, nekem olyan van, amihez tartozik egy fülbevaló is, így legalább, ha a gyűrű le is esik a fülemből, nem hagyom el teljesen:D viszont vagy nem szorítom meg és leesik a gyűrű vagy megszorítom, akkor meg nyomja a fülem..nehéz megtalálnia a középutat, így nem is nagyon hordom, szerintem egy fülbevalót csináltatni porcba szebb is.
2014. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, amit lánc köt össze egy fülbevalóval. Mondjuk egyszer egy szoros felsőt vettem le, beleakadt és elszakadt a lánca, a fülcsőrő részét végül a melltartómban találtam meg :D Szerintem nem gázos, ne vegyél nagyon drágát, ha véletlenül elhagynád.
2014. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!