Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet az ember ronda a szemüve...

Lehet az ember ronda a szemüvegben?

Figyelt kérdés

A barátom nem szereti, hogy szemüveget hordok, van kontaktlencsém is, de azt télen nem szeretem, mert sokat könnyezik a hidegtől a szemem.

Mondta már azt,hogy amikor ki vagyok sminkelve, akkor jól áll a szemüvegem, de volt, hogy ugyanebben az esetben (ki voltam sminkelve és szemüveg volt rajtam) közölte,hogy vegyem le, mert rondán nézek ki.

[link] (ehhez hasonló szemüvegem)

Most akkor mi van? A hangulatától függ, hogy jól áll-e a szemüvegem, vagy mi?

(sajnos mínuszos a szemem,szóval állandó hordásra vagyok ítélve :/ )



2014. jan. 27. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nem illik hozzád ez a szemüveg típus.


Vagy csak esetleg egy bunkó farok a pasi.

2014. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ehhez hasonló van csak picit szegletesebb. és exbarátom kifejezetten kérte hogy vegyem fel hiába voltam kisminkelve vagy ilyenek.


A kérdésre válaszolva: ha jól van megválasztva a keret akkor remek kiegészítő, szépen kiemeli az arcod, illik az arcformádhoz akkor szebb már nem is lehetnél mindenféle kencefice nélkül.

2014. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha jólvan össze válógatva szemcsi és a smink akkor szép az ember,de ahogy sok mást ezt is ellehet ronatani...
2014. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!