Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni neten egy...

Szeretnék venni neten egy parfümöt de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy Selena Gomez parfümről van szó 4890 Ft-ért.Anyukám nem engedi mert nemrég rendeltem egy másikat és azt mondja,hogy amíg ez van nem vehetek másikat de már legalább egy éve ezt akarom és a szülinapomra ezt kaptam volna,meg is rendeltük (az 10 000Ft volt) de nem érkezett meg szerintem fel se vették a rendelést.Mit mondjak neki?Mivel győzzem meg?

2014. jan. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, először is anyukád attól fél, hogy nem fog megérkezni a termék, vagy nem akar még egy parfümöt venni neked? Mert ha attól fél, hogy nem fog megérkezni a parfüm, akkor esetleg megnézhetnéd, hogy biztosan nem árulják-e valamelyik drogériában. Vagy ha ez nem jön be, mert sehol sem találsz, akkor legfeljebb biztosítsd anyukádat, hogy ha nem érkezik meg a termék, akkor te majd kifizeted, és neki ez így semmibe nem kerül.
2014. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tintin2 válasza:
Menj el drogériába és vedd meg ott. A szüleidnek meg se kell tudniuk.
2014. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!