Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok még olyan vállalatot...

Tudtok még olyan vállalatot ami olyasmi mint az AVON vagy az ORIFLAME?

Figyelt kérdés
Jelenleg jól jönne egy kis pénzforrás és az Avont illetve az Oriflamet elévültnek találják az emberek körülöttem,igazából az Avont próbáltam is de nem igazán hozott nagy sikereket.Az Oriflame meg hasonló szerintem csak talán drágább ha jól tudom így kisebb az esélye mint az Avonnak.Ha lenne valami új lehetőség akkor biztos jobban érdekelne mindenkit mert új és kevésbé ismerik , de természetesen nem valami "gagyi" cégre gondolok.Maradjunk annyiba: ha tudsz valami mást írd meg légyszíves nekem! :) Előre is köszöntem ! Szép napot nektek!

2014. jan. 31. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

igazából talán a :

[link]

vagy a faberlic

esetleg

[link]

van még a

Fleur de Santé

2014. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erről a MAC-ről már hallottam most hogy mondod.Annyi a gondom vele hogy nem magyar! Hogy működik ez akkor?
2014. jan. 31. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Amway
2014. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A MAC csak egy sminkes cégcsoport, azzal nem tudsz hálórendszerben kereskedni.
2014. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezenkívül én is csak az Amwayt ismerem. MAC-et lehet kapni jobb drogériákban (pl Douglas)
2014. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező szerintem nem vásárlás szempontjából kérdezte, hanem házalós munka miatt. :D
2014. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Timi179 ***** válasza:
100%

ha ezzel a kettővel nem jártál sikerrel akkor nagy a baj... :-)

Bizsu érdekel???

Van egy ilyen katalógusos értékesítés is, de csak ékszerek vannak benne!

2014. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Avonoztam régen de azzal ilyen havi egy tizest kerestem és az kevés.Az a baj hogy az Avon és az Oriflame nagyon elterjedt.Sok a tanácsadó.
2014. febr. 2. 14:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt az Amwayt szintén nem tartom jónak mert ez is angol nyelvű oldal.
2014. febr. 2. 14:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az Amway nem angol, anyukám is amwayezett.

[link]

2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!