Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tincses műszempillám volt 1...

Tincses műszempillám volt 1 hónapig! Nagyon kihullott tőle az eredeti pillám, mit csináljak, h. hamarabb visszanőjön? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tincses szempillát rakattam, mert, hogy az milyen szép, és így legalább nem kell minden reggel a spirálozással vesződni... Amikor leszedték majdnem sírva fakadtam :( Alig maradt szempillám rövidek és ritkásak lettek, ezért ördögi körbe kerültem és megint rakattam... De mondta a kozmetikus, h. majd pihentessem legalább 1 hónapot, h. visszanőjenek a pilláim.

Mivel kenegessem, h. hamarabb visszanőjenek, vagy tudnátok ajánlani 1 sminkelési módszert, hogy ne látszódjon ennyire, h. megrövidültek?

(amúgy nem voltak ennyire rövidek és ritkák a pilláim lehetnek újra a normálisak?)

Köszi a segítséget!


2009. dec. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhh, szegény..én pont most akartam rakatni, de akkor mégsem :-S amúgy én úgy hallpttam, hogy van ilyen átlátszó szempillasporál (miss sporty) és azt kend rá fel először, majd a feketét..így hosszabbnak tűnik a szempilla :-))
2009. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ricinus olaj!! nagyon sokat hallottam h növeszti meg jó a szempillának!

hátha segít :)

2009. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,2 havonta amúgy is cserélődik a szempilla-készleted. Visszanő az összes :)

Addig meg fogadd meg az elöttem-szólók tanácsait... :)

Remélem segít :)


Az első válaszolónak mondom,h nyugodtan csináltasson műszempillát,de 3D-set,mert az a saját pillával hullik kii..ami ugye amúgy is kiesne.Nekem bevált,ha vigyáz rá az ember,akkor egy hónapig szinte teljes egészében megmarad,és szép is :)

2009. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és vmien smink trükk, h. amíg visszanőnek a pilláim ne látszódjon, h. alig van? köszi a válaszokat!
2009. dec. 9. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
húzd ki fekete tussal a szemed felül. nekem hosszúak a pilláim, de ha ki van húzva a szemem, nem is látszódnak, csak oldalról.
2009. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem beletelt vagy fél évbe mire normális pilláim lettek a műszempilla után
2009. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy szepcsepp, amit súlyos szembetegségre adnak, napi egyszeri cseppentésre.Na attól egy hónap alatt

hosszú sűrű alsó-felső pillák nőnek.De:ez csökkenti a

szem nyomását, tehát egészséges szembe nem jó.azt kellene

megtudni,hogy ezt a folyadékot ecsettel vagy applikátorral a pillákra kenve lehetne-e használni anélkül, hogy ártson.Ha van szemorvos ismerősöd kérdezd meg.

az, hogy látványosan megnő való igaz, mert én magam is

használom de sajnos szembetegség miatt.

2009. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!