Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A vaterán milyen az a parfüm,...

A vaterán milyen az a parfüm, amely a bolti ár tizedéért van meghirdetve?

Figyelt kérdés

Ezek a rendes parfümök, amik a parfümboltokban tizenezer körül vannak vagy valami illat hamisítványok.


A "hamisítványok" is azért csak drágábbak gondolok itt az FM-re.


Pl.: versace brigt crystal vagy paco rabane one million mind a kettőt meg lehet venni 2000 Ft körül és mind a kettő 90 ml-s.



2014. febr. 5. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem eredeti, de ne is varjon ennyiert eredetit senki. Aki toluk rendel, az tisztaban van vele, hogy hamisitvany, max remenykedhet, hogy jo fajta hamisitvanyt fog kapni. Olvasd el az elado ertekeleseit, abbol sok minden kiderul.

En most talalomra megnyitottam a vateran egy eladot, aki 2000 ft-os parfumoket arul "bontatlan", "uj", "folias", de sehol nem hangzik el, hogy eredeti.

Ertekelesekbol idezek:

"Ha valakit nem zavar, hogy a parfüm nem eredeti, akkor minden korrekt."

"Nagyot csalódtam, amikor kinyitottam a csomagot, ugyanis az ígért bontatlan helyett, egy bontott

fóliás, maszatos üvegű zavaros lötyit kaptam, ami meg sem közelíti az eredeti parfümöt! Nem tudom,

honnan, milyen módon szerzi ezeket a "parfümöket", de ennek ismeretében egy fillért nem adnék ezért

a valamiért! Ez pénzkidobás volt a javából! Első vásárlási élményem a Vaterán, és mélyen

csalódtam!!!!! Sajnálom, hogy hagytam magamat átverni, nagyon csalódott vagyok!!!!!!"

"Vigyázat!Volvo karosszéria,Trabant motor.Ha így nem világos: ócska,nagyon ócska filléres kölni,köze

nincs a "tökéletesen" lekoppintott csomagolás általt sugallt francia kölnikhez,parfümökhöz./ Makó

Jeruzsálemtől/ Mindenki jobban jár azokkal a termékekkel amik törvényesen árulható "koppintások"

-azaz a márkanevet nem használják,/mert nem is használható/ csomagolásuk színben, formában csak utal

az eredetire.Ezek között igen sok a jó,és nem vagy átvágva./Eleve átvágás az "eredeti csomagolás/"


stb stb stb

en szemely szerint inkabb sporolok egy eredetire

2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem foglalkoznék hamisítványokkal. Tescoban nagyon finom illatú playboy adidas illatokat lehet venni. igaz nem az az igazi parfüm, a szó francia értelmében, de a vaterás se. szóval hajszálnyit gyengébb, de én mégis büszkébben használom. És jó árban van. és lehet válogatni. bár az FM-el meg vagyok elégedve. deónak is használom mert ha kipirosodott valamitől a hónaljam FM-et használok rá és helyrejön szépen.
2014. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!