Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemek, kék szemhéjfesté...

Barna szemek, kék szemhéjfesték, olcsó hatást kelt, olyan r****cos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek sminkelni , erősebben is , bár izlésessen . Szoktam használni kék szinű szemceruzát , szemhéjfestéket is ,de világos szinekkel kombinálva .Csak a kék szin vagy kék árnyalatok , nekem az valahogy még ha nagyon szépen is sikerül a smink , olyan érzésem van mintha "olcsón" néznék ki .

2014. febr. 6. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mennyire erős.

Sok ilyen smink kelt olcsó hatást...


Mondjuk ez szerintem szép:


[link]


Ez már lehet csak képen mutat jól:


[link]



Max bálra,de hétköznapra nem nagyon:


[link]



Ez meg szerintem nem mutat jól élőben és ehhez a barna szemszín árnyalathoz sem illik:


[link]


[link]


Ezeket még ízlésesnek gondolom:


[link]


[link]

2014. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább, mint akinek behúztak volna egyet...
2014. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ri**ancos, hanem inkább nem illik barna szemhez a kék. Szerintem ez a klasszikus kék csak kék szeműeken mutat igazán szépen, barna szemhez disszonáns. Én pl. azért kerülöm.
2014. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes én meg azt hittem jól illik a kéka barna szemekhez . Nekem tetszik mikor kék szemceruzát használok ,de a szemhéjpúder meg már nem annyira vagy csak részlegessen a szemek sarkaiban .
2014. febr. 9. 15:47
 5/6 Joy Turner ***** válasza:
Pont, hogy a kék illik a barnához. A kék szem kékségét is barnás, bronzos árnyalatokkal lehet kiemelni és fordítva. A sminkek amiket fentebb belinkeltek sztem elég jók, nem keltenek közönséges hatást. De csak kék szemceruzával kihúzni a szemet, az nagyon 90-es évek. Ócska, közönséges. Tehát az a nem mindegy, hogy hogy van elkészítve a smink. Minden színnel lehet elegáns, szép és olcsó hatást keltő sminket csinálni egyaránt.
2014. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is barna szemem van, én olyan sminket szoktam csinálni, hogy belülre világoskék szemhéjpúdert, a külső részre pedig lilát rakok. Nagyon szép.

Szerintem nem néz ki olcsón a barna szemhez a kék valamilyen másik színnel kombinálva.

2014. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!