Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfi fülbevaló elfogadott?

A férfi fülbevaló elfogadott?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék magamnak csináltatni fülbevalót. Eléggé sok lány bíztatott, így utánanéztem a neten, és megtettszett, csak attól félek, h kissé ferdehajlamúnak tűnnék.:) És ezért kérdezem, hogy ez a fiatalok körében ez már nagyon elfogadott dolog? 16 éves srác...
2008. júl. 19. 18:48
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
a bal füledet lövesd ki és vagy fekete vagy ezüst kövekkel díszitett fülbevalót rakass, és egyáltalán nem cigányos...
2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
és cimpába lövess
2011. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szevasztok! Én a ballagásom után nem sokkal lövettem ki a fülem és egy menő gömböm van most. A fülbevalótól nem kell félni teljesen elfogadott a fiataloknél. Nyugodtan tetesd be. 14/F
2011. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A kalózoknak is volt fülbevalójuk és azok nem nők voltak
2011. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
én mútágítót akarok. ami akkor mint a tágesz de a lyuk a füledben akkor nagyon kicsi. :D
2011. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nekem mind a 2-be van már több mint 4-éve nem neveztek melegnek se hasonlónak miatta :) 21/f
2011. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem gáz a dolog, elfogadott. (bal fülemben van)

Aki emiatt melegnek vagy bármi másnak néz, az meg meg is érdemli. :) Ennyiről ne ítéljünk már el senkit...

USA zászlós fülbevalót egyébként nem tudtok? Esetleg olyan helyet, ahol csinálnak fülbevaló nem 10e fölött?


Köszi!

2012. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!