Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, szeretitek a vörös...

Fiúk, szeretitek a vörös rúzst? Partira készülünk, ahol a szettem fekete-piros lesz, ehhez kéne, viszont félek, mert elég kihívó, nem szoktam rúzst használni

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én imádom.. ha jól áll a csajnak
2014. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vörös rúzs nagyon dögös, tudni kell viselni. Valamint fontos, hogy jó minsőgéű, tartós rúzst használj, radírozd le előtte az ajkakat, ápold, mert csak szép, ápolt ajkakon mutat jól. A kontúrozást nagyon precízen kell végezni, és fixálni kell púderrel.

Arról nem beszélve, hogy a buliban is érdemes ellenőrizni a mosdóban, nehogy elkenődjön.

2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem piros rúzst kiegészítőként mutat jól, amikor nincs rajtad semmi extra. Ha eleve a ruhád meg a többiben is van piros, hülye és közönséges hatást kelt. Én úgy szoktam piros rúzst használni, hogy pl fülbevalót se teszek be, a ruhám egyszerű, a körmeimen csak valami nude árnyalat van, a szemem is nagyon visszafogott. Úgy néz ki a legjobban pl. nyáron, hogy egyszerű, egyszínű ruha, laza haj, egy klasszikus wayfarer napszemüveg és úgy a piros rúzs. Na ez így stílusos. Azt is figyelembe kell venni, milyenek az arcvonásaid. A fetűnő rúzsok csak szép, arányos arcon áll igazán jól: ha karakteres (nagy orr, nagy száj, egyszóval van valami előnytelenség, akkor azt még jobban kihangsúlyozza). Ezt gondold át azért még egyszer szerintem.
2014. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!