Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba nem túl kihívó öltözköd...

Suliba nem túl kihívó öltözködés a fekete fényes cicanaci?! , egy hosszított csinos, Mayo-s felsővel, és egy bokacsizmával?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 22:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Sztem nem főleg ha jó alakod van:D
2009. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
az attól függ. ha 13-16 éves vagy akkor kicsit gáz.
2009. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha hülye kis k*rvának akarsz kinézni az iskolában akkor teljesen jó.
2009. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
mért gáz??15 vagyok, és mért látszanék hülye kis k...ának???:S:S:S
2009. nov. 10. 23:04
 5/29 anonim ***** válasza:
34%

wáháhá:D:D:D:D:D


ezek a mai tinik-.-

2009. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
mégcsak nemis értik...ezitt a legnagyobb probléma..:D
2009. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..szerintem aki csinosan felöltözik ..az nem jelenti azt hogy feltétlenűl ku..ás..


most a ruhában max a cicanaci ami fetűnőbb a többit mindig hordom és mások is.szeretek igényesen kinézni..nem tudom ezzel mi a probléma.sosem jártam pic..alengető nadrágokban vagy szoknyákban..nem hordok kivágott felsőket vagy amit többet mutatnak.. sőőt..szűz vagyok nincs barátom..nem járok bulizni nem cigizek és nem piálok..azthiszem ez a mai 15-16éveseknél ritka!

2009. nov. 11. 00:25
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Azt veszel fel,ami jol esik :D En is jarok ilyesmivel suliba,pl ma is az volt rajtam csak nem bokacsizmaval,de ugy is tok jol nez ki.

16/L.

2009. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

az igazság az h így felöltözni azilyen 16 éves diszkósok pi-csák szoktak

és egy normális 15 éves csaj egy ilyen összeállításban eléggé furán nézne ki.

a hosszított felsővel semmi gáz, és a cicanacival sem, különkülön. és a bokacsizmával sincsen semmi baj.

2009. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

22 éves vagyok,és nekem is van fekete fényes hosszu leggingsem(cicanaci)és én is felveszem bàrhovà.Még senki nem nézett meg furcsàn,söt,màs ilyen koru is hordja.Egy probléma van.Nem élek Magyar orszàgon...Ott bizony megkell felelj,különben leribancoznak.Ahol élek meg a fiatalok felveszik a sportcipot,zoknit,a zokniba tömik a melegitö nadràgjuk szàràt,,pullover,fellé mellény,meg egy övtàska.Mindenki ezt hordja(fiatalok)nem nézzük le öket.Még hogy a cicanadràg ribancos...Akkor a miniszoknya a hatalmas magassarkuval,a mükörmök,a két kilo festék,agyon szolizott bör micsoda??????????????

Vedd fel nyugodtan kedves kérdezö,van akinek tetszik,van akinek nem.Egy a fontos te érezd magad jol benne és legyél magabiztos¨!

2009. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!