Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Follow Anna Youtube Guru,...

Follow Anna Youtube Guru, kamu nyereményjáték?

Figyelt kérdés
olvastam valahol hogy Follow Anna, az egyik magyar Youtube Guru, aki sminkeket csinál, valami kamu nyereményjátékot csinált... ez mi?
2014. febr. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen,tényleg kamu volt,de azóta bocsánatot kért.
2014. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudsz erről mesélni egy kicsit? :)


nem voltak győztesek, vagy mi?

2014. febr. 8. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Mikor és hol kért bocsánatot? Elég durva húzás volt tőle, de ettől függetlenül én továbbra is követem és nézem a videóit. Hozzátenném én nem jelentkeztem a játékára.
2014. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem jelentkeztem a játékra,csak az egyik instagramos képe alá írta Anna,hogy nyereményjáték,erre odakommentelte vki,hogy az előző is kamu volt.Anna erre azt írta,hogy már bocsánatot kért.;)
2014. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Valaki elmesélné a történetet? Hogy mi volt kamu?
2014. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csinált egy nyereményjátékot, majd egy kamu felhasználót, és "neki adta oda" a nyereményt
2014. márc. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!