Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukak! Ti mikor kezdtetek...

Anyukak! Ti mikor kezdtetek megengedni a lanyotoknak a sminket?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
14,15
2014. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan itt a "lány" szerepkört töltöm be,de válaszolok.:D Én 8.ban kezdtem el spirált,BB krémet,illetve barna szemcerkát használni,anya nem mondott semmit.:)
2014. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a lány vagyok, 16 voltam mikor a szempillaspirált elkezdtem használni alapozóval meg néha szemhéjpúderrel. Nem szólt semmit. :)
2014. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindegy hogy megengedik e vagy nem, ha a gyerek akarja csinálni akkor csinálni is fogja, nekem sem támogatták nagyon mikor 15 voltam, igy iskolába csináltam meg szemcerkával... szoval nincs értelme megtiltani :D
2014. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 éves korában, amikor ő maga akarta.
2014. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 körül, de nem azért kezdtem sminkelni, mert megengedték, csak elkezdtem és nem szóltak semmit. Anyukám látja, hogy odafigyelek az alapos melomásra, hidratálásra, nem esek túlzásokba. Szokott szólni, ha kicsit erős a szemhéjtusom meg ilyenek :)
2014. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem anya 13 vége felé engedte, vagyis nem is engedte csak elkezdtem, észre is vette, nővérem is, aki mondta hogy ne sminkeljem magam, de anyu szólt neki, hogy sminkelhetem magam, ha szeretném
2014. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem (fokozatosan), de nem kérdeztem anyut, hogy engedi-e. Nem is szólt bele...
2014. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogi Varkonyi válasza:
27%

Amikor akarja a gyerek!

En 9 evesen keztem!

2014. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!