Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szülők, ti megengednétek ezt...

Szülők, ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Februárban tölti be a kisebbik lányom a 15. életévét. Tavaly nyár óta rágja a fülem, hogy ő már régóta szeretne egy tetoválást. Azt mondta, csak egy nagyon pici mintát csináltatna a kezére. A nagyobbik lányom, aki 24 éves lesz, azt mondja, engedjem meg, elvégre érettebb a koránál. És ezt én is így gondolom, de mégiscsak egy tetoválásról van szó...
2011. jan. 30. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

még annyit nyúlhat a bőre..és változhat..h undoritó lenne 5-6 és múlva rajta a tetoválás..:/

de te tudod..

2011. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szívem szerint nem engedném meg neki, de azt sem szeretném, hogy emiatt megharagudjon rám, vagy megutáljon.
2011. jan. 30. 15:13
 3/18 anonim válasza:
100%

15/L

én nem engednék meg ilyet neki..mert először tetoválás utána pirszing meg stb..

ha meg megharagszik majd megbékél:/

2011. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a mellkasra való tetoválásom meglenne régen ha nem kéne várnom még azzal hogy kicsit hízzak.


Ahol később is szép lesz az csukló lábfej boka. Ezeken a helyeken fix hogy nem nyúlik a bőre annyit hogy eltorzuljon a tetkót.


Nekem 17 éves koromban lett a lábszáram tetoválva de még mindig ugyanolyan mint azon a napon.


Kézfejen szép lesz :)

18/F

2011. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én sem engedném majd ha betölti a 18-at akkor megcsináltathatja! ráadásul a kezére amit majd nagy korában takargathatja! csak egy fellángolás majd elmúlik


20/l

2011. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp ne engedd neki, tuti hogy megfogja bánni. És pár év múlva már örülne neki, ha most nem engedted volna. Ha akar tetoválást, várjon még pár évet, legyen tartalma is annak, amit magára rakat, egy kis bizbaszt, ráadásul a kezén biztos, hogy meg fog bánni. És ezt úgy mondom, hogy nekem is van, nem is kicsi, de én is vártam vele. Én is kb ilyen koromtól akartam, de vártam vele. 19 voltam mikor rámkerült végül, és nem bántam meg, hogy nem egy 15 évesen kitalált "hudemenővagyokhogyvanmártetkóm" ábra került rám. :D Szóval szerintem állj a sarkadra, neki teszel jót vele.
2011. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a tetoválásokat , nekem és a páromnak is van.Én nem engedném meg, 15 éves gyereken semmi keresnivalója egy tetoválásnak. Ennyi idősen még egyátalán nincs kiforrt személyisége, várjon min. 18 éves koráig.
2011. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlj neki köztes megoldást. Pár hónapig legyen hennája, és ha később is akarja, és te is úgy látod hogy érett rá, akkor hajrá.
2011. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónál a pont.
2011. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Éljen a mintaszülő... az ilyenek miatt, mint te, tartanak ott a mai fiatalok ahol.

Én nem engedném meg neki. 15 éves... ilyenkor a legváltozékonyabbak. Ma tündéri lány, holnap rocker, holnapután már plázacica. Inkább várjon vele 18 éves koráig, ha még mindig tetszik neki a minta akkor varrassa fel (saját pénzből), akkor már te se nagyon tudsz beleszólni.

Amúgy a legtöbb ismerősömnél úgy kezdődött, hogy felvarratott 16-17 évesen egy kis mintát, meg jött még egy kicsi, aztán jöttek a nagyobbak. Ráadásul ki tudja mit fog majd dolgozni, és jó pár helyen nem nézik jó szemmel a tetoválást (akármi a minta), ha nincs jól letakarható helyen (pl hivatalokban, bankokban..stb ahol dresscode van).

Nekem nincs tattom, sokat játszottam a gondolattal, hogy legyen-e, de még nem hiszem hogy itt lenne az ideje, pont a fent leírtak miatt.

21/L


21/L

2011. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!