Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen sminket/kozm...

Lányok! Ti milyen sminket/kozmetikumot használtok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! Esetleg a termékekhez véleményt és márkát is :))

2014. febr. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Alkalomtól függ.

Sokáig a hétköznapokon is sok sminket használtam, de egyrészt nagyon hamar beláttam, hogy ez visszaüt és nem szép látvány, másrészt beleuntam annak a zsíros-púderes-korrektoros-poros massza délutánonkénti levakarásához, ami napközben a bőrömön felgyülemlett.

Így ma már nagyon igyekszem pattanás- illetve foltmentes állapotban tartani az arcom. Sokkal jobb érzés, hogy reggelente csak a szemem alatti karikás részre meg talán egy-két pattanásra kell korrektort kennem, és a szemöldökömet erősítem meg egy kissé. Elmúlt a régi sminkfüggőségem, és ez igazán felszabadító.

Valamilyen különlegesebb alkalomra (színház, ünnepség, stb) kicsit erősebben, de ízlésesen festem magam, ami abban nyilvánul meg, hogy a mindennapos sminkemet még megtoldom egy kis rúzzsal vagy tusvonallal.

De sajnos extrém zsíros bőröm van, szóval nem egyszerű a helyzetem, mert akármilyen sminkterméket használok a bőrömön, néhány óra múlva áll az arcomon az olajos-zsíros fénylő dzsuva, már elnézést a kifejezésért.

2014. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Fontos kiemelnem, hogy a következő cégek nem kísérleteznek állatokon. Ez volt az első számú szempont a kiválasztásuknál, és hogy ne tartalmazzanak illatanyagokat, és allergén anyagokat, kőolajszármazékokat.

-Yves Roche szempillaspirál

-Catrice BB krém

-Avon Planet Spa arcmaszk

-Oriflame hidratálókrém

-Essence korrektor

-Himalaya Herbals Gentle Exfoliating, napi bőrradír. Ő a kedvencem, natúr kozmetikum, de bárhol kapható és olcsó.

-Labello szőlőzsír

-Yves Roche ajakbalzsam


A következő termékektől ódzkodjatok:


* Johnson&Johnson: Neutrogena, Clean&Clear, bebe, ROC, O.B., Listerine, Carefree, Visine.

* L’Oreal: (az állatkísérletek kozmetikai nagyhatalma): L’Oreal Paris, Biotherm, Cacharel, Garnier, Giorgino Armani, Diesel, Kerastase, Lancome, La Roche-Posay, Maybelline, Vichy, Yves Saint Laurent.

* Procter & Gamble: Always, Head&Shoulders, Christina Aguilera parfümök, Escada, Gilette, Gucci, Herbal Essences, Hugo Boss, Lacoste, Max Factor, Old Spice, Oral-B, Pantene, Secret.

* Unilever: Axe, Dove, Lux, Signal, Sunsilk, Cif, Domestos.

* Colgate-Palmolive Co.: Palmolive, Colgate.

* Reckitt Benckiser: Veet

* Clorox (igen, a hipó ami így is szétmar minden szerves anyagot)

* Coty: Davidoff, Astor, Miss Sporty, Rimmel, Lancaster

2014. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

hát én rúzst (piros vagy mélyvörös) és vagy szemhéjpúdert vagy tust vagy szemceruzát kedvtől és alkalomtól függően (feketét)


13 vagyok 15 éves külsővel!

2014. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak szempillaspirált, szemceruzát és korrektort használok
2014. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Max Factor CC krémet keverek Sleek fehér alapozóval, ezt felviszem, a szemem alá kenek Essence Stay All Day korrektort, a bőrhibákra Catrice Camouflage-t. Púderezek Max Factor Creme Puff-fal. A számra leginkább színtelen ajakbalzsamot teszek, néha kevés halványrózsaszín pirosítót az arcomra. A szememre nude/szürke/fekete szemceruza kerül, spirál (Max Factor False Lash Effect), ha használok szemhéjpúdert, akkor az (Sleek, MUA vagy Essence), Essence szemhéjalap.

24

2014. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as válasz :DDDDDDDD


Én

hétköznapokon: vékony alapozó, púder fixálásra, szempillaspirál, pirosító és/vagy bronzosító (ruhafüggő)

Alkalmakra meg mindenfélét használok.

2014. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!