Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, milyen arckremet,...

Anyukak, milyen arckremet, kozmetikumot hasznaltok?

Figyelt kérdés

Azert itt kerdezem es nem a szepseg, borapolas kategoriaban, mert nekunk kicsit talan masak az igenyeink, illetve a tulajdonsagaink, eletvitelunk, mint alapban, ahol nincs kicsi gyerek.


Szules utan vagyunk, lehet, hogy kicsit megborultak a hormonjaink, ejszakazunk, nagy esellyel kevesebbet vagyunk szmogban, ugyanakkor tobbet lakasban, mint korabban, lehet, hogy kevesebb alapozot hasznalunk, stb.


En 30 alatt vagyok, viszont bo ket eve folyamatosan ejszakazom, ez elegge meglatszik a boromon.

Tisztitani rendszeresen szoktam naponta ketszer, a pattanasokkal nincs is nagy gondom, neha akad egy-ketto, de nem veszes.


Ami inkabb zavar, hogy eleg sokat oregedett a borom, gondolom, hogy ez az ejszakazasnak koszonheto.

Alapozot alig hasznalok, mert mint mondtam a pattanasokkal sok gondom nincs, igy csak akkor teszek teljes sminket, ha kimenom van (nem gyakran).

Kicsit vizhianyosnak, kicsit meggyotortnek nez ki a borom, emiatt tunik oregebbnek, konkretan durva rancok meg nincsenek, de a folyamat elkezdodott.

A szemem alatt is latszik rendesen, hogy osszefuggoen ritkan alszom 2 oranal tobbet huzamosabb ideje.


Eddig nem igazan hasznaltam kremeket, mert regen pattanasos volt a borom, nem kenegettem kulon kremmel, inkabb csak tisztitottam.


Most viszont ez mar keves.

Nezegettem a drogeriak polcain a valasztekot, de olyan hatalmas, olyan sok minden van, dragabbtol az olcsoig, hogy teljesen beleszedultem.


Ti milyen kremet hasznaltok? Marka, fajta, nappali, ejszakai, mindketto? Rancokra valot, vagy csak siman hidratalot? Mikor melyiknek van az ideje?

Nektek bevalt?

Elettelibb a borotok?


2011. jan. 1. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 36 éves vagyok,májusban szültem.Szerintem ez adottság kérdése is.Én pl csak hidratáló krémet használok az arcomra,most épp CD márkájú van itthon.Általában a garniert veszem,csak ezt kaptam,de bevált.Reggel és este kenem be az arcom.Alapozót sosem használtam,csak szemhéj tust,és spirált,ezeket viszont szinte mindig,csak itthon nem.Lehet amiatt hogy teltebb az arcom,de egy ránc sincs rajta.
2011. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam semmit! Igazából nem is értem, hogy miért kell krémeket használni?

Sokáig festettem magam naponta (csak 2 éve nem, mióta itthon vagyok a legkisebbel), s szép a bőröm, gyakorlatilag nincs egy ráncom se, pedig már 40 éves vagyok!

Amúgy négy gyerekem van!

2011. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Én azért használom a krémet,mert kicsit száraz az arcom,főleg mosakodás után,és jól esik ha be van kenve.
2011. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Elso valaszolo: meg nem is hallottam errol az arckremrol, mindjart rakeresek.


Masodik valaszolo: koszonom, hogy irtal, bar segiteni nem tudtal. Leirtam, hogy miert szeretnek kremet hasznalni a kommentemben. Nem a rancokkal van bajom (OK, jo lenne, ha egy darabig nem lennenek), nem a pattanasokkal, hanem csak siman elettelen a borom, dehidratalt, fako. Lehet, hogy ez mondjuk csak nekem feltuno, mert latvanyos baj tenyleg nincs vele, lehet, hogy epp neked sincs jobb borod, de amire te meg azt mondon, hogy szuper, az nekem mar nem tokeletes.


Tudom, hogy epp erre van rengeteg termek, csak tul nagy a valasztek es ezert lennek kivancsi tapasztalatokra.

Talan a hideg ido is ratesz egy lapattal (legalabbis regebben is szurkebb volt a borom telen es a hideg is jobban szarit), de valoszinuleg azert is lett osszeesettebb a borom, mert most nagyon vekony vagyok, vagyis inkabb sovany, sok a munka, sok volt a stressz is mostanaban es lement rolam kozel 10 kilo, ami nem kellett volna, hogy lemenjen.

2011. jan. 2. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Helló!Nekem is azért kell krém, mert vízhiányos a bőröm-a hideg is árt neki.Én nagyon sokáig csak hélia d krémet használtam (az érzékeny bőrre valót).nemrég kipróbáltam a Ziaja kecsketejes terméket (rossmannos)szeretem, mert könnyű, hamar beszívódik, uv védelmes és jó sminkalap.Ja és az ára sem horribilis-1200 Ft körül van, mondjuk a hélia is.
2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most az Oriflame Aqua-Rhytm nappali és éjszakai krémét használom, mert nekem is nagyon húzódik a bőröm arcmosás után. Ez a krém kifejezetten vízhiányos bőrre van.

Amúgy a színezett nappali hidratálók nagyon jók fakó bőrre.

Sajnos a szemem körül már van pár ránc, pedig még csak 30 éves + 7 napos vagyok :)

Van szemránckrémem is, de lusta vagyok használni :)

2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Forever termékeket.

Hidratálót, radírt, maszkot, testápolót. Másra egyenlőre nincs szükségem.

2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!