Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyen, vagy ehhez...

Hol lehet ilyen, vagy ehhez hasonló táskát kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy ilyen táskám :


[link]


anyukámtól örököltem, 1990-es években vette: és a márkája : Daniel-Ray

Elég régi és kezd tönkremenni,ezért szeretnék egy ilyet. Nem muszáj pontosan ilyennek lennie ,de valami ehhez hasonlót szeretnék. Kérlek titeket,hogyha tudtok valami helyet vagy webshop-ot ahol lehet ilyet kapni (webshopnál: nem átverés,lehet utólag fizetni,méretek normálisan le vannak írva) akkor kérlek írjátok meg!

Ha valaki be akarna szólni,hogy nem tetszik neki ez a táska, stb... akkor annak üzenem: Nem érdekel! Ez a stílusom!



2014. febr. 11. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Annyira szeretem az ilyen táskákat. :) Én is szerettem volna egy ilyet, de sehol sem találtam. Aztán egyszer a debreceni Tescoban sétálgattam és megláttam egy hasonlót, csak annak egy csatja van és a táska első fele valamilyen anyagból van. Szürkés fekete kb. 3-4000 Ft volt. Egyszerűen imádom. *.* Sajnos képet nem tudok mutatni, de remélem találsz. :)
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha pesti vagy,akkor a Pull&Bear-be,Bershka-ba vagy hasonlo boltokban nezz szet,szerintem van.

Vagy ebayrol is tudsz rendelni

2014. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii!!még várom a válaszokat
2014. febr. 11. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Claire's-ben láttam hasonlót.
2014. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!