Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék Chanel 2.55-nek/P...

Hol vehetnék Chanel 2.55-nek/PST-nek kinéző, vagy ezekhez nagyon hasonló táskát?

Figyelt kérdés

Légyszi kíméljetek az olyan hülye válaszokkal, hogy "kínai piacon" meg hogy "ebayen". Konkrét helyekre, üzletekre vagyok kíváncsi, esetleg olyan megbízható weboldalra, ahonnan nyugodtan rendelhetek. Inkább legyen minőségibb a táska, ha nem is pont olyan, mint a 2.55/PST.


És ha kérhetném, ne írjatok olyasmiket, hogy "csak fel akarok vágni" meg "ha annyira kell, gyűjtsek az eredetire", nem vagyok kíváncsi az ilyen véleményekre, egyelőre bőven messze vagyok attól, hogy több százezres táskákat vegyek, és szerintem nem baj az, ha csak hasonlót szerzek egyelőre, sokkal kevesebb pénzért.


Előre is köszönöm a válaszokat! :) Aki nem szeretne ide írni, írhat privátban is. :P



2014. febr. 12. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!