Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki tud valami jó turkálót...

Ki tud valami jó turkálót pesten amiben vannak strasszos felsők, chanel, versace, luis vuitton, D&G és hasonló márkák?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

turkálóban eredeti ilyen ruhákat nem fogsz találni csak koppincsokat, ha meg azokat veszed fel KIRÖHÖGNEK. legalábbis én kiröhögöm azokat akik D&G övvel feszítenek közbe a házuk nem ér annyit mint egy eredeti d&g öv :D

Menj C&A-ba, Vögele-be, Peek&Cloppenberg-be ezek nem drágák és vannak jó cuccok. Én pl szeretem a márkás ruhákat de nem mindig engedhetem meg magamnak, így szoktam ezekben vásárolni. C&A-ban vettem egy pólót amit eddig szinte mindenki megdicsért olyan jó színe van, mégsem márkás drága...

17/F

2009. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jó turkálót tudok a keletinél, de nincsenek ilyen márkák..szerintem ezektől senki nem akar megszabadulni,mert nem kopnak el, mivel nem nap mint nap vannak hordva.
2009. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hm. vettem én már turkálóban marks and spencer nacit 2000ért, gap fölsőt, adidast, next-et, stb.

szal oda nem az ilyen kínai egyszerhasználatos ruhák kerülnek, hanem az olyanok, amik normális anyagból vannak, és nincsenek szarrá hordva. legalábbis egy normális turi ilyen.

rákóczi úton van nem is 1, a keleti felé, vagy a dohány utcában, a blahánál is van 1 nagyon zsír hely.

lehet, h nem annyira hipermárkás, de csinos, igényes, és főleg nem tucatdarabok vannak.

én már kínai bolt közelébe sem megyek, mert nem szeretnék úgy öltözködni mint egy suttyó szakadt cigány.

2009. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsó hozzászólással egyet tudok érteni, bár nem pesti vagyok de errefelé is vannak a turikban márkás cuccok. Dorothy Perkins, Marks&Spencer, Next sőt még Pierre Cardin ruhákat is vettem már piti összegekért! Ki kell fogni a jó darabokat, de szerintem konkrét olyan turi ami márkákat árul, nincsen.
2010. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!