Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A SHE STYLEZONE rúszok milyenek?

A SHE STYLEZONE rúszok milyenek?

Figyelt kérdés
Nem túl populáris árnyalatú rúzst keresek, és akármelyik márkánál néztem, nem találtam, csak a She Stylezone -nál; mi több, három nagyon tetszetős rúzst is forgalmaznak. A kezdeti lelkesedésemet viszont kissé letörte, hogy a mindhárom rúzs tesztere szét volt mancsolva, erős műanyagszagot árasztottak, és az egyik nem is maradt egyben. Így hát nem próbáltam ki és nem is vettem meg őket, mert ki tudja... Csak a hőmérséklet miatt voltak ilyen rossz állapotban a teszterek, esetleg speciálisan a She vevői igénytelenek, vagy ez tényleg egy rossz márka? Utóbbi lehetőséget sajnálnám, mert nem láttam még máshol olyan rúzst, amilyet keresek.

2014. febr. 14. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak be :-(
2014. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül rászántam magam és megvettem a szimpatikus rúzst, hát, hölgyek urak, nem is olyan gány ez, csak annak tűnt.
2014. febr. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!