Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van aki nem műkörmös és még...

Van aki nem műkörmös és még is beszerzett magának otthonra egy gél lakkozó szettet?

Figyelt kérdés

nagyon tartós és arra gondoltam, talán itthon magamnak is megcsinálhatnám

jobban megéri mint kiadni érte alkalmanként 2000 ft-ot

van akinek bevált?

tapasztalatok?

köszönöm előre is a válaszokat:)



2014. febr. 16. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek válik be az otthoni körmözés és kinek nem az változó.

Nekem személyszernitt bevált. Már bő 2 éve körmözök (műköröm építés zselé és porcelánnal egyaránt,valamint ugye a gél lakk)Tehát én azt mondom, hogy próbáld ki, mert hosszútávon megéri, az elején nem biztos hogy sikerül, de bele lehet jönni.(mondjuk én már komolyan gondolom ezt az egészet és szeretnék elmenni egy tanfolyamra,hogy majd munkaként és gondolhassak a körmözésre)

DE van egy ismerősöm aki az én hatásomra kezdett el körmözni( látta,hogy nekem ugymond sikereim vannak e téren,sokan dicsérik az általam készített körmöket...) Úgy volt vele,hogy ez egyszerű, ő is meg tudja csinálni. Bevásárolt kb 40 ezer forint értékben és 1 hónap múlva ki is dobta az egész készletet,mert neki nem megy...


Ezt csak azért írtam le ,hogy lásd nem minden esetben,és nem mindenkinek kifizetődő ez a körmözés.(igaz ha csak gél lakozol akkor azt már olyan 20 ezer forintból ki lehet hozni,ha nagyon akarod,de azért érdemes nem a leghitványabb márkát megvenni.)


Remélem segítettem!! :)

2014. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Én is körmözök otthon, de én csak gél lakkal, mert elég erős a körmöm, csak meguntam 2- 3 naponta lakkozni. Az új kedvenc az one step lakk. Nekem is már elsőre sikerült, szerintem nagyon egyszerű. 2 munkatársaim is azért kezdett el otthon körmözni, mert látták, hogy milyen szép és tartós. De sajnos nem jártak sikerrel.

Szerintem előtte nézz videókat róla a neten és kezd a one step lakkal, az egyszerűbb és kb. 3000 Ft- ból megvan, ha csak 1 színt veszel, buffert és nail prep- et. Ha megy utána bővítheted színekkel.

2014. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!