Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukák! 15-16 éves lányotok...

Anyukák! 15-16 éves lányotok milyen kozmetikai cikkeket használ? (márkára is gondolok)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a ti lányotok miket használ, mert szeretnék a keresztlányomnak beszerezni pár dologot, és kíváncsi vagyok, hogy a ti eggyidős lányotok miből mit használ, mit szoktatok neki megvenni!
2009. dec. 10. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Clean&Clear termékek,Nivea termékek,Sminkekből ami olcsóbb a Miss Sporty,drágábból Loreal..De egy jó tipp!Ha sminkeli magát és azt szeretnéd hogy télleg örüljön ne tusfürdőt meg ilyeneket vegyél hanem sminkeket,sminkcsomagot vagy maximum (ha patis vagy miteszeres)ilyen clean&clear temékeket..tonikot,tejet,hidratálót:)vagy most nagy divat a fiatal lányok körében a Vanessa Hudgens által reklámozott rezgős arctisztitó készülék ami kb 4000ft:)
2009. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát csak szempillaspirált használ.. abból szeretnék valami jót, olcsót, ami nem tapasztja össze a pilláit :D
2009. dec. 10. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok anyuka, de ha spirált akarsz, akkor ajánlom a Maybelline Colossal Volume Express-t. 1400-1500 körül van, és tényleg szétválasztja, hosszítja a pillákat, meg vízálló is, én teljesen odavagyok érte! :)

21L

2009. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom még anyukák, nem anyukák válaszát :)
2009. dec. 10. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! csajok figyelmébe ! a férjemtől kaptam egy szempillaspirált ajándékba.Tök mezeinek néz ki, semmi márka,csak V.és C.azaz dúsít és ápol.mondom nektek, hogy minden idők /40 éve smink /legjobb spirálja. egyszeri áthúzással tökéletesen dúsít, hosszít, megemel.

az ALDIBAN lehet kapni kis dobozkában van.árát nem tudom

pontosan, de úgy 1000 ft. körül van.ha kipróbáljátok eldobjátok a márkás drága maszatolós vackokat.ja és az sem utolsó szempont,hogy sminkeltávolító kendővel /lidl./

pillanatok alatt lejön.napközben nem potyog nem kenődik.

2009. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnézem majd! 15-16 éves lányotok milyen parfümöt használ? Valami finom, friss és olcsó illatra gondoltam ami nem olyan tömény "terhelő,,.
2009. dec. 10. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:

A parfüm nagyon egyedi dolog.

Én a Playboy pinket vagy az avonos absinthet ajánlom.

2009. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Avonos vagy oriflames Pur Blanca- azt nagyon kedvelem. De a rossmannban mindig van akciós márkás, ott vadássz!
2009. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Avon: make me wonder :)
2009. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oriflame termékeket.Imádja!!
2009. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!