Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet világos, testszín...

Hogyan lehet világos, testszínű ajkakat elérni?

Figyelt kérdés

annyira gyönyörűnek találom, főleg a miley cyrusét, mert az nem annyira fényes, csillogó, mint a J. Loé :) hogy kell ilyen ajkakat csinálni? világos rúzzsal próbálkoztam már, de nekem alapjáraton elég sötétek az ajkaim, szóval nem fogta be rendesen, vagy nem is látszott.. bár lehet rossz rúzst választottam. alá kell alapozni? vagy hogyan? milyen rúzst ajánlotok? akár konkrétat :) előre is köszönöm a segítő válaszokat!


[link]


[link]


2014. febr. 20. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha korrekorral, alapozóval áttapogatod, az meg kell, hogy maradjon rajta és arra mehet a hasonló színű rúsz vagy szájfény.
2014. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapozd le, világos korrektor esetleg, ne nagyn nyalogasd le :D És rá matt rúzs, lehetőleg világosabb mint a bőröd.
2014. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ennek a trükkjét már olvastam egy újságban:

1 lepúderezed az ajkaidat

2 világos színű rúzzsal vagy labellóval átkened

3 újra púder

4 papír zsebkendőt ráraksz és nagy sminkecsettel a zsepi tetejét többször áthúzod

5 és tádáám! kész xd

2014. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!