Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zöld smink mennyire illik...

A zöld smink mennyire illik barna szemhez?

Figyelt kérdés

Sötét barna szemem van, és szeretnék szép, elegáns sminket készíteni unokahúgom ballagására,ami nem túl kihívó. (Ezzel kilőttem a fekete-ezüst-lila kombót, ami amúgy is erős lenne a piros ruhámhoz, és egy erős piros smink se lenne jó, de a narancsos dolgok meg nem illenek a ruhához megint).

Mivel a barnát és a legtöbb árnyalatát utálom, és nem bírom magamon elviselni, a teljesen természetes smink kilőve...A kéket szintén nem szeretem, és nem is illik se a szememhez se a bőrömhöz.


Azon gondolkodtam, hogy lehetne pl zöld, mert az a ruhámhoz menne, és a bőrszínemhez is...csak nem tudom mennyire illik a szemem színéhez? (Mély zöld, és ezüstösen csillogó sötét zöld sminket képzeltem el - természetesen halványan felkenve, meg egy bézses highlightert egy fekete vékony tusvonallal és szempillaspirállal, hozzá nude rúzst, és rúzshoz illő pirosítót)


Ja és mivel ilyenkor általában a korba szoktak belekötni, 19 éves vagyok, de mindig erősebb sminkeket használok, így a visszafogott külsőhöz jól jönne néhány jó tanács...a válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. febr. 21. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a piros és a zöld nem illik egymáshoz...
2014. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rikító erős pirosra kell gondolni...sötét piros, majdnem bordó a ruha, és pl a zöld körömlakkom is illik hozzá...


Az érdekelne, hogy a barna szemhez illik-e, nem a ruhához...azt már összenéztem, a szemet nem tudom eldönteni...

2014. febr. 21. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg a barna szemhez kifejezetten illik a zöld smink
2014. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HM köszi. :)
2014. febr. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!