Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SÜRGŐS! A piercingemmellet...

SÜRGŐS! A piercingemmellet ami az orromban van nőlt vmi kicsi görcs. Nemkimondottan fáj . De ma elkezdett vérezni mitegyek?

Figyelt kérdés
no xal és egy orvos azt javasolta vegyem ki..... :S de én nemakarom csak 2 hónapja van meg ... mitegyek?? segitsetek kérlek
2009. dec. 10. 20:58
 1/2 anonim válasza:
100%
Vedd ki! Tedd, amit az orvos mondd - ő ért hozzá! Egyáltalán nem jársz rosszabbul, ha kiveszed. Sok fiúnak amúgy se tetszik a piercing... Ha meg fiú vagy akkor meg a lányoknak nem... Legalábbis nekem nem. Bocsi! Naszóval VEDD KI, ha azt mondja az orvos! Hallgass rá!!! 17/L
2009. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Nekem ugyanez volt a problémám egy éve. Visszamentem a piercingeshez, és ő ajánlotta az Oxycort nevű sprayt, amitől el is múlt 1 v 2 hét alatt. Annyi még, hogy csak orvosi vényre adják ki, sz'al először ne a gyógyszertárban próbálkozz! Ez a dudor amúgy attól jön ki, h piszkálod a még meg nem gyógyult sebet, és mivel az orr nedves belülről, ezért sajna ez 2 hónap után is gondot okozhat. Ráadásul az is piszkálásnak számít, ha kifújod az orrod, de próba-cseresznye. Én mondjuk kivettem, mert ősszel-télen folytom fújom az orrom.

2009. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!