Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a szép...

Miért van az hogy a szép lányok 80%-ának 1 kis görcs a barátja?

Figyelt kérdés

Megyek az utcákon és látom hogy egy igényes szép ápolt lány egy ilyen kis 55 kilós díszb*zival megy kézenfogva, ekkor kissé ideges leszek, rengeteg példám van rá hogy még ilyenkor a csaj akar megfelelni a csávójának:@

Régen is ígyvolt hogy ezekér a kis dankórosokért voltak oda?


2010. máj. 27. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

2 dolog lehet:

A csaj csak kívülről szép, a fejében vákuum van.

Te vagy nagyon sötét és ezért nem kellesz a jó nőknek.

2010. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta h nem kellek nekik?

Bármilyen jó nőm van ez mindigis idegesíteni fog...

2010. máj. 27. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért, szted egy jó pasi hogy néz ki?
2010. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha az jön be nekik téged miért bánt?Valaki meg rajtad idegeli fel magát az is biztos..ilyen az élet, saját magaddal foglalkozzál, de mással h ki tetszik neki
2010. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
*ne
2010. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a kinézet, én belsőre is értettem hogy görcs mert mondom sok példám van, nem hogy örülne neki a csávó h ilyen nője van még baszogatja is hogy fogyjon mikor nem is duci pl. ez csak 1 a sokból a csaj meg el is hiszi azt még ő akar bizonyítani a csávónak, szánalmas kinézet lehet bármilyen azért nem ítélek el senkit...
2010. máj. 27. 16:37
 7/14 anonim ***** válasza:
régen a csávó az csávó volt. a felnövekvő generációnak már a diszpáváskodás tetszik. szóval lehet a gyerek 50 kilós is csak pávás legyen, fényképezze magát telefonnal a kezében a tükörben, feszitgesse a 20-as karját,járjon kisebb ruhákban mint ami neki kell, hogy izmosabbnak tünjön :D esetleg egy szemüveg a fejre amitől teljes a pávakép és az már jó nekik.
2010. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, deazt sem, hogy hogyan dobálózhatsz csak így a Down-kóros szóval...valszeg nincs egy ilyen állapotú rokonod sem... :S
2010. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úgy dobálózik, h azt sem tudja, mi az és le se tudja írni.

Ha neked van jó nőd, akkor miért zavar, h másnak is van? Nem értelek. Foglalkozz magaddal.

2010. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
(Y);)
2010. máj. 27. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!