Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri elmenni kozmetikusnak...

Megéri elmenni kozmetikusnak vagy masszőrnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Érdekel a szépségápolás!De még igazán nem tudom, hogy melyik lenne a jobb!(Újságokban állandóan keresnek kozmetikust eg masszőrt!)

20 éves vok!Van egy érettségin és majd most fogok befejezni egy OKJ-s képzést, de ez egyáltalán nem érdekel sajnos, meg a suli(Perfekt) is elég gáz!

Még milyen képzések vannak szépségápolással kapcsolatosan?Egyáltalán megéri!!!


2009. dec. 11. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kozmetikusi szakma már annyira telítve van. Nem árt elvégezni, egy másodállásnak, vagy első munkának jó lehet, de én a helyedben mellette tanulnék egy olyan szakmát is, amiből később jobban meg tudnék élni. Plusz arról se feledkezz meg, hogy ha úgy adódik, az utolsó idénytelen, koszos vendéget is kell nyomkodni...
2009. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nem tudom de a maszzáshoz kapcsolódóan szivesen elmennék egy csokimassszásra:D
2009. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kozmetikusként nem fogsz megélni....és sztem csak az menjem kozmetikusnak akinek a külseje is megvan hozzá,azt hiszem ezt nem kell megmagyaráznom...
2009. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!