Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj kiszúratni a fülem?

Mennyire fáj kiszúratni a fülem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Kiskoromban nem lett kilyukasztatva, de most eléggé bánom, hogy se most se majd felnőtt koromban nem tudnék viselni. Mennyire fáj? Után be fog gyulladni?

2014. febr. 26. 10:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* nem tudnék fülbevalót viselni
2014. febr. 26. 10:40
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Úgy tudom már nem szúrják sehol. Bele lövik a fülbevalót.

Elmész egy képesített kozmetikushoz vagy piercingeshez, és egy belövő pisztollyal, belövi a steril fülbevalót a füledbe, 2 éve 2200 ft-ot fizettem érte.

Nem fáj, a hangja talán ijesztő egy kicsit, de nem fáj. Az hogy be fog e gyulladni sok mindentől függ, de nem jellemző.

[link]

2014. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves elso! A te okfejtesed kicsit fura,mi az hogy belovik a steril fulbevalot?

A parom nap mint nap csereli a fulbevalojat,de en semmilyen lovest nem hallok kozben!

Csak siman kiveszi es beteszi a masikat amit szeretne.

2014. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 2.!

Én nem arról beszélek, aki naponta cseréli, hanem amit elsőre lőnek, hogy lyuk legyen a fülén.

A kérdező is a belövésről kérdezett, nem a napi szintű cserélgetésről. Persze hogy annak semmi hangja nincs, hisz ott már van egy lyuk amibe bele tudja tenni a fülbevalót. De akinek nincs lyuk a fülén, annak lőnek egyet. Bele lövik a fülbevalót a fülébe.

2014. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 2-es! Te magadnak valaszoltal?

Mert en a kedves 3-as vagyok!

2014. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem fáj, kb észre sem veszed és kész vagy. Nem gyullad be ha figyelsz rá.
2014. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, ne haragudj a sok off-ért de már fáj a kedves 30%-os kommentelő butasága.

Akkor te nem nekem írtál, mert én pedig nem az első voltam.

2014. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor irok egy ON-t is!

Most tulajdonkeppen ki irt kinek?

Nekem, neked nektek,kerdezonek?

2014. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Ezen nagyon röhögök, ez még ON se volt :DD Én tök új ember vagyok mielőtt belekeverednék...


Nem fáj annyira, lövik is, szúrják is. Megéri, én nerég csináltattam második lyukat. Picit odafigyelsz rá, pár napig érzékeny lesz, de nem gázos. Ha meg begyullad tudod kezelni.

2014. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha jól kezeled nem gyullad be...
2014. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!