Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném kiszúratni a fülem....

Szeretném kiszúratni a fülem. Mennyire fáj?

Figyelt kérdés

szeretnék a másik fübe valóm fölé még egyet. de nem tudom mennyire fáj mert régen ovlt kiszúrva.:S érzéstelenítővel kevésbé fáj?

kort nem szeretnék írni mert akkor le hurrognátok.-.-


2009. nov. 23. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, egyáltalán nem olyan nagy fájdalom ez, hogy érzéstelenítőt kelljen alkalmazni. Nekem eddig 7x volt szúrva a fülem, és kb 16 éves voltam az elsőnél. Nem kellemes érzés persze, de simán ki lehet bírni. Kb 1-2 napig még égető érzés, de szép lassan teljesen elmúlik.

Nem kell félni tőle.

2009. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni. Nekem utána 1 óráig tompán fájt, meg egy hétig érzékeny volt de ennyi.
2009. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi.:)

és mennyi idő után nől be?:O

2009. nov. 24. 18:10
 4/11 anonim válasza:
Kb olyan mintha fülönpöckölnének!
2009. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó, de ha jól tudom, egy hét alatt be tud nőni. Ez nem biztos, de sacper ennyi lehet.

Nekem elég hamar benőttek a "lyukaim", kb 2-3 nap alatt.

2009. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
semennyire. vagyis attól függ:) ha orvosi tűvel szúratod, az persze, fáj. de ha elmész egy szalonba vagy mittudomén hova, és löveted, az nem fáj, csak utána zsibbad egy kicsit.
2009. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16:08-as : amúgy változó, nekem több mint 3 hetet kellett várnom, hogy ki tudjam cserélni a fülbevalót.
2009. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha nem porcba megy akk egyáltalán nem para... sőt. ha fogsz két jégkockát és lejegeled a füledet akkor érezni sem fogod még porcban sem..legalábbis én nem éreztem mikor otthon vagánykodtam a tűkkel. de menj piercerhez. sterilebb és profibb mint mi halandók :)
2009. dec. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.(:
2009. dec. 12. 08:07
 10/11 anonim válasza:
attól függ hová szeretnéd. :) ha a porcba akkor az fájdalmasabb, és nehezebben gyógyul. ha csak simán alulra a cimpádba, az állítólag egyáltalán nem fáj. :)
2010. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!