Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan érhetném el (sminkkel),...

Hogyan érhetném el (sminkkel), hogy kislányosnak, fiatalabbnak tűnjek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, kb. 2-5 évet kéne lecsalni. Leírom milyen vagyok, ha esetleg számít:

Az arccsontom hangsúlytalan, karikásak a szemeim (mindig), magas a homlokom, kék a szemem, sötét a hajam, viszonylag nagy az orrom, kerek az állam, világos a bőröm, az a fajta, ami előbb pirul, aztán barnul, télen pedig hófehér, elvétve van egy-két pattanásom, T-vonalban kissé zsíros a bőröm. Úgy vélem tél típus vagyok.

Általában natúr sminket alkalmazok (korrektor, pirosító, spirál, ajakápoló), alkalmakkor füstös, kékesszürkék a szemeim, nagyon ritkán alkalmazok szájhangsúlyos sminket (hézag van a fogaim közt, nemigen szeretem odaterelni a figyelmet), de a sötét színek kissé öregítenek, úgy érzem. Egy alkalomra fiatalabbnak kellene tűnnöm, remélem tudtok segíteni.


2014. febr. 27. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
alapozó, pirosító, szempillaspirál, rózsaszín színű szájfény v csillogós rúzs.
2014. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból természetes sminket használsz, annál fiatalabbá nem hiszem, hogy tudnád magad tenni...

Viszont felső szempilláknál "remegő" kezes tusvonalat húzz, tegyél fel indokolatlan mennyiségű alapozót, és sok réteg szempillaspirált...ezek tipikus olyan sminkbakik, amit sok fiatal elkövet gyakorlatlanságból...a szemhéjadra meg használj világos szemfestéket (ha csak egy színt használsz, az is ilyen hatást kelt) pl rózsaszín, barack, világosabb barna, világos mályva, világos lila, világos kék esetleg (de az már lehet sok)...

És szerintem a rúzst hanyagold, szájfényt használj...az is elég gyakori, hogy "csillognak" a fiatalabbak - szó szerint...

Pirosítót azért használj, az "friss" látszatot kelt, és szerintem korrektorral eltüntethetnéd a szem alatti karikákat, az is üdébbnek mutatna...esetleg fehér szemceruza alsó vízvonalon...ha frissnek és üdének tűnsz, az szerintem fiatalít is rajtad..:)

2014. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, a fehér alsó vízvonal, üde rózsaszínes/barackos szemhéjfesték, rózsás pír, korrektor, indokolatlanul triplán áthúzott szempilla, gyöngyházfehér a szemöldök alá, és túl csillámos barack vagy hideg rózsaszín jól hangzik. Valami fényes, két színű lakkozás a kezemre talán.. remélem jó lesz :)
2014. febr. 27. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem ne attól tűnj fiatalosnak h (szándékosan) elrontod a sminked! hacsak nem farsangi buliba mész.. de ennyi erővel szeplőt is festhetnél magadra


tehát az indokolatlant ne nagyon! egy 15 éves is tud sminkelni normálisan.

sztem felső és alsó tusvonalat húzz, mert az jellemző a tinikre. plusz a rózsaszín/pink, extra csillogós szájfény

2014. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!