Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem lesz a BB krémektől...

Csak nekem lesz a BB krémektől fényes, zsíros a bőröm?

Figyelt kérdés
Mondjuk annyiban jó, hogy ahol száraz a bőröm, ott hidratálja, de a homlokomon nincs ilyen problémám, ott meg pattanásos leszek... Az alapozóval nincs ilyen gondom, eddig 2 BB krémet próbáltam, mindkettőnél megjelent ez a probléma...

2014. febr. 28. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a BB hibája, csak rosszul választasz közülük.

Más meg a (nem megfelelő) alapozótól szenved ugyanettől a problémától.

2014. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul választasz. Nagyon sokféle van belőlük és azt is vedd figyelembe hogy az ázsiai BB krémek ázsiai bőrhöz lettek tervezve, ami teljesen más, mint az európai.
2014. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig Garniert és La Rochay Posay-t használtam, nem ázsiait. Mondjuk próbáltam Missha-t is, volt mintám belőle, ott ilyen gondom nem volt, nem fénylett, csak attól is kipattogtam már egy használat után...

Az a gondom, hogy kevert bőröm van, a homlokomon és orromon rendben van a bőröm, viszont máshol már száraz. Ilyenre milyet ajánlotok Ti?

2014. febr. 28. 14:07
 4/8 A kérdező kommentje:
A Missha meg ázsiai, tudom. :)
2014. febr. 28. 14:08
 5/8 anonim válasza:
en először a bb kremet felrakom aztan egy kis alapozo es rá egy kis puder (nekem is kevert bőrtipusom van)
2014. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kevert bőröm van, egy idő után minden fénylik, és mindentől zsíros a bőröm, BB-től, alapozóktól is ugyanúgy. Nem tudok rá megoldást, egy krém nem tartja vissza a bőr izzadását.
2014. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem helia-d-s bb-m van, az mattít rendesen... abban van gyulladáscsökkentő is. én ezt magamon is tapasztaltam- a homlokommon lévő gyulladások szépen eltűntek tőle (kb három hónapja használom). nekem is kombinált a bőrtípusom, reggel smink (és bb) előtt egy fél órával nagyon könnyű állagú hidratálót kenek a száraz részekre. avonos kőpúderrel a T-vonalamon nekem szinte egész nap kitart.
2014. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Skin 79 és rá DODO púder
2014. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!